Galéria mesta Bratislavy ­– Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy
BRATISLAVA

Pablo Picasso,David LaChapelle - predĺžené otváracie hodiny | Galéria mesta Bratislavy | Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Výstavy GMB


Pozrite si celý archív výstav

Vedeli ste, že

v rokoch 1979 – 1993 existovala v GMB Galéria dieťaťa?

Pablo Picasso,David LaChapelle - predĺžené otváracie hodiny

Záujem verejnosti o výstavu Pablo Picasso: Láska a smrť. La Suite Vollard stále neutícha. Z tohto dôvodu Galéria mesta Bratislavy upravila otváracie hodiny. V termíne od 12. do 13. novembra 2011 si návštevníci budú môcť prehliadnuť Picassove diela v predĺžených otváracích hodinách 11h a 20h.

Pálffyho palác, kde sa koná výstava Davida LaChapella, bude v termíne od 12. do 15. novembra 2011 otvorený v predĺžených otváracích hodinách 11h a 20h. Výnimočne bude otvorené aj v pondelok 14. 11. v uvedenom čase.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Newsletter

Chcete byť informovaní o podujatiach Galérie mesta Bratislavy?
 

Františkánske nám. 11
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Panská 19
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Portrét Karola VI. (III.) ako uhorského kráľa
Autor: Johann Jacob Matern di Cilano
Výtvarné diela, ktorých fotografie zverejnené na webovej stránke GMB propagujú jednotlivé výstavy prebiehajúce v GMB, podliehajú ochrane autorských práv podľa autorského zákona. GMB nie je nositeľom autorských práv, tým je autor, resp. jeho dedičia. Dielo sa stáva voľným viac ako 70 rokov po smrti autora. Fotografie zverejnených výtvarných diel môže používateľ použiť len s predchádzajúcim súhlasom autora, resp. jeho dediča či inštitúcie zastupujúcej jeho práva, inak sa dopúšťa porušenia osobnostných autorských práv autora.